Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Drevený mobil so zvukmi

Neohodnotené
Značka: Janod

Prvý detský mobil vhodný pre detičky od cca 1 roku vyrobený z dreva. Mobil má 7 tlačidiel, ktoré pri stlačení vydávajú rôzne zvukové efekty.

V ponuke aj detský telefón alebo fotoaparát.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: J05334
€16,99
Drevený mobil so zvukmi
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Je známe, že deti milujú napodobňovať dospelých pri používaní telefónu, fotoaparátu, diaľkového ovládača a iných aktivitách. Prečo im teda nedopriať na hranie vlastný telefón? Tento drevený mobil je vhodnou hračkou pre malých chlapcov aj dievčatá na rozvoj prvých zmyslov.  Súčasťou balenia je silikónové puzdro, vďaka ktorému je hračka príjemnejšia na dotyk a pôsobí realistickejším dojmom.


Vhodné pre deti: od 18 do 36 mesiacov
Rozmery: 6,5 x 2,5 x 12 cm

Materiál: drevo a guma

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické a drevené
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.