Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Náš príbeh

 


Vitajte v zázračnom svete detí Mucinkovo, ktoré vzniklo v roku 2023 ako rodinné, inovatívne a udržateľné internetové hračkárstvo. Náš cieľ je uľahčiť rodičom výber hračiek pre svoje ratolesti vďaka nášmu starostlivému predvýberu. 

Moje meno je Patrícia, som magistra medzinárodných vzťahov a tento eshop som založila začiatkom roku 2023. Pred založením e-shopu Mucinkovo som sa v roku 2021 stala mamou. Prvé mesiace syn nemal takmer žiadne hračky, a na zábavu sme používali to, čo bolo doma: fľašky, kelímky, tubusy, šuchotavé obaly, časopisy a najmä mňa :-) Toto obdobie trvalo iba chvíľu, a syn začal raketovou rýchlosťou napredovať a požadovať stále nové stimuly.

V tomto čase prišiel na rad výber prvých skutočných hračiek. Začala som sa v tejto oblasti vzdelávať, študovala som si aké podnety moje dieťatko potrebuje, začali sme spolu so synom skúmať a objavovať svet hračiek. Niektoré hry a hračky sme vylúčili metódou pokus-omyl. Niektoré hračky ho najskôr "nechytili", ale keď prišlo to správne obdobie tak sme sa k nim vrátili. Najlepšie hračky som pre nás našla na internete cez blogy, diskusie, odporúčania mamičiek na sociálnych sieťach a na niektorých e-shopoch.

Rýchlo som pochopila, že nie je hračka ako hračka, a že správnym výberom hračiek môžem ovplyvniť vývoj môjho syna. Ako ekologicky zmýšľajúci človek som tiež začala dávať prednosť kvalite pred kvantitou. K dnešnému dňu už ja aj syn máme obľúbené značky a produkty od overených dodávateľov, ktoré sú vo vysokej kvalite a zodpovedajúcej cene. Práve tieto značky detských produktov môžete nájsť v tomto hračkovom kráľovstve. V e-shope ponúkam tovar pre rodičov a deti, ktorí radi tvoria, vzdelávajú sa, objavujú a trávia spoločný čas. 

V Mucinkove máme širokú škálu kreatívnych sad, náučných hračiek, výtvarných a edukačných hier, ktoré podporujú detskú tvorivosť, vynaliezavosť, predstavivosť a všetky kognitívne funkcie. Kúpou našich produktov získavate možnosť a priestor tvoriť spolu s Vašimi deťmi a plnohodnotne tráviť spoločný čas, ktorý je v dnešnej dobe tak vzácny. Okrem šikovným hračiek sa koncom roku 2023 naša ponuka rozšírila aj o pár elegantných kúskov detského nábytku a doplnkov. 

Okrem toho, že do Mucinkovej ponuky svedomito vyberám len tie najlepšie, kvalitné a zaujímavé produkty, sa snažím viesť celý eshop s láskou a úctou k našej prírode a planéte. Mucinkove balíčky zvyčajne nechodia v nových, navoňaných a vyčačkaných krabiciac,h ale naopak Vám môže doraziť balíček zabalený v krabici od dodávateľa či iného zákazníka (alebo aj v nejakej mojej). Je to iba preto, že sa snažím aby eshop Mucinkovo čo najmenej zaťažoval životné prostredie výrobou nových obalov, keď tie čo máme na sklade vedia ešte skvelo poslúžiť. Verím, že obsah balíka Vám prinesie rovnakú radosť bez ohľadu na to v akej krabici dorazí. V prípadoch kedy je nevyhnutné použiť novú krabicu, siaham výlučne po tých z recyklovaných materiálov. Prajem si, aby naše deti žili v čistom svete a mali možnosť poznať nepoškvrnenú prírodu. Vďaka tomuto prístupu sa Mucinkovo pýší hrdým certifikátom "Udržateľný eshop" od Heureky. 

Ďakujem všetkým našim zákazníkom za podporu. Som nadšená, že vám môžem ponúkať zmysluplné hračky pre celú rodinu. Váš záujem o naše produkty ma nesmierne teší a poháňa vpred. Nákupom na Mucinkove podporujete malé rodinné slovenské podnikanie. 

Srdečne, Patrícia.

2696CA97-0B4E-43A5-B329-A6C0D6728F47

 

Radi Vám poradíme ako rodičia rodičom.

Obráťte sa na nás kedykoľvek na telefónnom čísle +421 903 806 568 alebo emailom na info@mucinkovo.sk