Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Hra Včely, stromy, more a ja

Neohodnotené
Značka: Petit Collage

Táto hra o našom meniacom sa svete povzbudzuje hráčov, aby spolupracovali na vytváraní zdravého prostredia. Cieľom je vrátiť zvieratá do ich prostredia, než sa teplomer príliš zahreje. Všetci musia spolupracovať, aby vytvorili zdravé prostredie a tým zachránili planétu a vyhrali hru. Počas hrania sa dozviete o niektorých ekologických nebezpečenstvách, ktorým naša planéta čelí, a o tom, čo môžete urobiť, aby ste to zmenili. Keď sú všetky stanovištia obnovené a plné života, vyhráva každý! Táto kooperatívna hra podporuje tímovú prácu a spoluprácu. Vyrobené z 50% z recyklovaných materiálov a vytlačené na FSC® papieri rastlinnými atramentmi. Doskové hry sú skvelým spôsobom, ako sa deti naučiť hodnotám trpezlivosti, sústredenia, vyhrávania a prehrávania s gráciou a ako sa hrať s ostatnými. U mladších detí navyše rozvíja pohyb po hracej ploche, koordináciu ruka-oko a zručnosť. Hra je vhodnou pomôckou na precvičovanie angličtiny. Vyrobené z papiera FSC a potlačené rastlinnými atramentmi.

Na začiatku hry zamiešajte jednotlivé balíčky stanovíšť a umiestnite ich na samostatné kôpky blízko spinnera a posuvného teplomera. Ako prvý roztočí spinner najmladší hráč. Ak šípka dopadne na farbu, vyberte kartu daného stanovišťa. Ak je to karta Zviera, umiestnite ju na zodpovedajúce pole na hernom pláne; ak je to karta Nebezpečenstvo, umiestnite ju na prázdne pole na hernom pláne. Pokiaľ šípka pristane na ikone teplomera, potom posuňte jazdec na teplomere o jeden stupeň hore smerom k červenej. Ak šípka pristane na ikone Zeme, posuňte posuvník na teplomere o jeden stupeň dole. Ak je posuvník dole, potom znova otočte šípkou. Hra sa potom presunie na ďalšieho hráča. Hneď ako sa stanovište zaplní zodpovedajúcimi zvieratami, môžete pri ďalšom roztočení tejto farby odstrániť kartu Nebezpečenstvo a namiesto nej pridať kartu odmeny. Hra pokračuje, pokiaľ nie sú dokončené všetky stanovištia alebo pokiaľ posuvník nedosiahne hornú časť teplomera. Ak sa to stane, toto kolo hry je na konci. Vyčistite herný plán a začnite znova. Keď sú biotopy obnovené a plné života, vyhrávajú všetci! 

Ideálne pre rodiny, školské skupiny (skvelý spôsob pre pedagógov, ako predstaviť environmentálny jazyk deťom) a začínajúcich prírodovedcov, alebo ako darček pre malé deti pre zábavu bez obrazovky. 

Hlavné vlastnosti:

  • hra pre 2 - 4 hráčov
  • priemerná doba hry 15 minút
  • obsahuje 20 kariet zvierat
  • vyrobené z 50% z recyklovaných materiálov, vytlačené na FSC® papieri s rastlinnými atramentmi
  • jazyk: anglický, holandský, francúzsky, nemecký, taliansky a španielsky
  • vhodné od 4 - 8 rokov
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: PTC702
€14,99
Hra Včely, stromy, more a ja
Neohodnotené
Značka: Petit Collage
PTC023 H
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Popis produktu nie je dostupný

Hlavným poslaním americkej firmy Petit Collage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne produkty sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky farby používané pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.