Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Kartičky s aktivitami ku magnetickej stavebnici

Neohodnotené
Značka: Coblo

Balenie obsahuje: 14 kariet s celkom 74 vzdelávacími úlohami

Spoločnosť Coblo spoločne s učiteľmi základných škôl vyvinula karty s úlohami, ktoré zábavnou a inšpiratívnou formou rozvíjajú deti v oblasti znalostí farieb, tvarov, čísel, písmen a ďalších.

Magnetická stavebnica Coblo je hračka s otvoreným koncom, čo znamená, že neexistujú žiadne vopred dané pravidlá hry. Deti sa samy rozhodujú, čo budú stavať. To pomáha prejaviť detskú tvorivosť a fantáziu, zakaždým samy vymyslia niečo iné. Hrady, zvieratá, rakety, dopravné prostriedky a mnoho ďalšieho. Nič nie je príliš bláznivé! Tým prekvapujú nielen ostatných, ale aj samých seba. Vzniká tak hrdosť a ďalšia zábava. A čím je dieťa staršie, tým sú výtvory bohatšie. Od 2D po 3D a od plochých tvarov po vysoké veže – Coblo rastie s každou fázou detského vývoja. Navyše sa deti budú pravidelne smiať, keď sa im podarí stavbu prevrátiť (nebojte sa, diely sú odolné).

Všetky výrobky značky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného plastu a nesú označenie CE.

Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: COBLO-A
€16,79
Kartičky s aktivitami ku magnetickej stavebnici
Neohodnotené
Značka: Coblo
2b6dd687d5696a0cc38c6b5a99acc63d coblo sfeerbeelden 20220630 045 3 bewerkt
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.