Aktuálne prebieha akcia: DOPRAVA NA VŠETKO ZADARMO ♥

Kartónové 3D puzzle Mačka

Neohodnotené
Značka: Cartonic

Ukľudňujúca a zároveň kreatívna aktivita - 3D puzzle pre staršie deti, teenegerov aj dospelých v tvare hlavy Mačky.
Majster ľudstva, rybí labužník, najchlpatejšie páperie, pán Mačka. Starovekí Egypťania už vo svojej dobe vedeli, že tieto stvorenia boli skutočnými bohmi. Takže ich tu máme aj stáročia po tom. Kŕmime ich, hladkáme, kupujeme im nejaké hračky či myši na hranie. Poskladajte túto sochu, aby ste potešili svoje mačiatko, a možno budete požehnaní... Mimochodom, môžete skúsiť premeniť tieto 3Dpuzzle na orezávač pazúrov - škrabkadlo pre mačky. 

Počet dielikov: 89 ks
Veľkosť zloženého puzzle: 18 x 12,5 x 14,5 cm

Výsledný produkt je krásnou dekoráciou, dá sa nastriekať farbami podľa vlastných predstáv. Celý produkt je vyrobený z recyklovaných materiálov a dá sa znova recyklovať.

Dostupnosť Na objednávku
Kód: CARTCAT
€35,99
Kartónové 3D puzzle Mačka
Neohodnotené
Značka: Cartonic
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Čo je to Cartonic? Kartónové 3D puzzle sú jednoduchým a ekologickým príkladom toho, ako vytvoriť skutočne jedinečný kúsok iba z kartónu. Je to vopred narezaná súprava kartónových plátkov, jednoducho 1-2-3.
Počas tvorby budete doslova svedkami formovania diela a to vrstva po vrstve. Keď skončíte, môžete svoje umelecké dielo urobiť ešte jedinečnejším tým, že ho farebne namaľujete či nastriekate alebo si ho necháte iba tak, ako je, v prirodzenej základnej farbe. Mali by sme vás však varovať, že možno budete potrebovať ďalší nový kus a to hneď po montáži toho prvého, pretože proces je návykový.