Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Panoramatické puzzle v kufríku Džungľa 36 ks

Neohodnotené
Značka: Janod

Panoramatické puzzle pred deti od 4 rokov, rozvíjajú logické myslenie, predstavivosť a jemnú motoriku, obsahujú 36 dielikov.

Vpred malí prieskumníci! Objavte svet zvierat s týmto ilustrovaným puzzle s motívom divokých zvierat, ktoré je vhodné pre deti od 4 rokov. Toto puzzle sa skladá z 36 dielikov a je dodávané s plagátom, ktorý možno použiť ako predlohu.
Rozmery zloženého puzzle budú 100 x 20 cm. Všetko je uložené v peknej kufríkovej krabici s uškom, vďaka čomu je praktická na skladovanie aj prepravu. Toto panoramatické puzzle úplne ponorí hádačov do sveta divokých zvierat! Veľké kúsky sú ideálne pre malé ručičky a pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku detí. Toto zvieratkovské puzzle je ideálne na stimuláciu koncentrácie a trpezlivosti detičiek.
Tiež pomáha deťom pomenovávať divoké zvieratká zábavnou formou. Deti a dospelí sa zahrajú spolu pri pokuse o dokončenie tohto panoramatického puzzle. Spoločná hra je príležitosť rozprávať si príbehy o divokých zvieratách a stimulovať predstavivosť tých najmenších! Tak čo, ste pripravení na dobrodružstvo?
Toto puzzle je vyrobené vo Francúzsku z kartónu FSC™ a ilustrované atramentami na prírodnej báze.
Vhodné pre deti od 4 rokov.

Dostupnosť Na objednávku (dodáme do 7 dní)
Kód: J02543
€18,98
Panoramatické puzzle v kufríku Džungľa 36 ks
Neohodnotené
Značka: Janod
J02543 Janod Puzzle pre deti Divoke zvietata 02
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Popis produktu nie je dostupný

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.