Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Plastelína s náradím: štartovacia sada klasik

Neohodnotené
Značka: Djeco

Štartovacia sada na nekonečnú zábavu s plastelínou pre batoľatá. Obsahuje 4 kelímky voňavej plastelíny v klasických farbách a plastové náradie na vaľkanie, krájanie, vykrajovanie a lisovanie. Valčekom dieťa vyvaľká plastelínovú placku. Valček má hrubé vysoké konce, aby vznikla rovnomerná placka. Placku nakrája kolieskom alebo z nej formičkami vykrojí zvieratká či geometrické tvary. Lisom vyrobí plastelínové šúľančeky rôznych tvarov - pomocou šablón vzniknú šúľančeky hviezdičkové, srdiečkové, vlnkové a iné. Mäkučká plastelína a bezpečné odolné náradie sú vhodné pre rúčky batoliat. Modelovanie z plastelíny účinne podporuje rozvoj jemnej motoriky.
Plastelína nezanecháva farebné škvrny. Pozor, vysychá na vzduchu! Po ukončení činnosti ju odložte do kelímka a zatvorte, aby zostala vláčna. Výhody vysychania na vzduchu: ak sa plastelína dostane niekam, kde nemá byť, vyschnutú ju ľahko odstránite. Keď sa vám podarí výtvor, ktorý si chcete ponechať, môžete ho nechať vyschnúť a stvrdne. S kreatívnymi sadami na tvorenie s plastelínou sa dieťa oboznámi s hravým využitím plastelíny.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: DJ09755
€29,95
Plastelína s náradím: štartovacia sada klasik
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Obsah: 4 kelímky voňavej plastelíny (farby klasik: červená, zelená, žltá, modrá a 140 g), 1 lis, 2 šablóny na lis, 1 krájacie koliesko, 1 valček, 12 vykrajovacích formičiek
Odporúčaný vek: 18+ mesiacov

Rozmery balenia: 27,5 x 20,5 x 7 cm

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.