Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Puzzle Raketa vo vesmíre 54 ks

Neohodnotené
Značka: Janod

Puzzle pred deti od 5 rokov, rozvíjajú logické myslenie, predstavivosť a jemnú motoriku, obsahujú 54 dielikov.

Zajačik 1, Zajačik 2, ste pripravení na misiu s raketoplánom Mrkva? Vydajte sa spolu s nimi na veľmi dôležitú misiu, spolu s krásnymi ilustráciami vesmírnej mrkvy, astro-králika, puzzle je vhodné pre deti od 5 rokov.
Toto 54-dielne kartónové puzzle je zábavným dobrodružstvom počas vesmírnych pretekov spolu so zajačikmi. Dodáva sa s plagátom, ktorý možno použiť ako predlohu. Dieliky sú ideálne pre malé ručičky a pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku. Toto puzzle je ideálne na stimuláciu koncentrácie a trpezlivosti detí. Puzzle sa dodáva v peknej krabici v tvare kufríka s uškom, vďaka čomu je praktické na skladovanie aj prepravu. Deti a dospelí sa môžu spolu zahrať a zabaviť. Skvelá príležitosť zúčastniť sa zábavného, no bláznivého dobrodružstva a stimulovať zároveň predstavivosť tých najmenších.
Tak čo, ste pripravení nastúpiť do rakety Carrot?

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J02545
€18,98
Puzzle Raketa vo vesmíre 54 ks
Neohodnotené
Značka: Janod
J02545 Janod Puzzle v kufriku Raketa vo vesmire 04
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Vyrobené vo Francúzsku, produkt FSC® s použitím rastlinného atramentu.
Rozmer poskladaných puzzle: 50 x 40 cm
Puzzle obsahujú 54 ks dielikov
Vhodné pre deti od 5 rokov

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.