Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Senzorické pexeso

Neohodnotené
Značka: Janod

Drevená hra na precvičenie pamäti na štýl pexesa. Hra podporuje senzorické vnímanie a priraďovanie, je vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Hra je určené pre 2 až 5 hráčov.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: J05318
€29,99
Senzorické pexeso
Neohodnotené
Značka: Janod
J05318 2
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

S týmto dreveným pexesom sa zabavia všetky deti, samé, ale aj spoločne. Malé detičky si môžu karty s obrázkami položiť pred seba a spomedzi tvarov vybrať a správne priradiť - tvar položiť na správne miesto na kartičke. Ale inak je drevené pexeso určené pre dvoch až piatich hráčov. Hráči si rozdajú náhodne kartičky, ktoré si položí každý pred seba. V taške sú uložené drevené tvary. Spolu ich je 21. Hráči si po jednom náhodne vyberajú z tašky predmety a ak ho majú na kartičke, priložia ho na správne miesto na nej. Vyhráva hráč, ktorý zaplní svoju kartičku najrýchlejšie. ALE POZOR!
Jeden tvar je tam navyše. Ak vytiahneš z tašky kostičku, musíš vrátiť zo svojej karty predmety naspäť to tašky.

Vhodné pre deti: od 3 do 6 rokov

Rozmer karty: 14 x 14 cm
Rozmer tašky: 15 x 15 x 22

Materiál: drevo, kartón, textil

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické a náučné
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.