Aktuálne prebieha akcia: DOPRAVA NA VŠETKO ZADARMO ♥

Spoločenská hra pre deti Akrobat

Neohodnotené
Značka: Janod

Nájdite balans! Spoločenská hra Akrobat pre deti od 5 rokov, ich kamarátov a rodičov. Táto šikovná hra poskytuje množstvo zábavy pri spoločne strávenom čase. Dĺžka jednej hry je asi 15 minút, takže ju stíhate aj pred večerou. Hra Akrobat rozvíja strategické myslenie, motorické schopnosti a sústredenosť. Je určená pre 2 až 8 hráčov.

 

 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: J02757
€29,99
Spoločenská hra pre deti Akrobat
Neohodnotené
Značka: Janod
J02757 2
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Hra Akrobat je výborná pre všetkých, ktorí chcú potrénovať svoje strategické myslenie, motorické schopnosti a najmä sústredenosť. Hádžte kocky a strategicky umiestnite svojich drevených akrobatov tak, aby ste s ich pomocou vytvorili čo najvyššiu vežu. Prvá osoba, ktorá zrazí vežu prehráva! Balenie obsahuje celkom 20 kartónových podložiek (10,5 x 10,5 cm), 57 drevených žetónov a 3 kocky.

Vhodné pre deti: od 5 rokov

Materiál: lepenka a drevo
Rozmery: 25 x 5,5 x 25 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické a náučné
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.