Artistic Aqua-Korálkovanie: Dúha, 3 prívesky, ukladanie guličiek+lepenie vodou-mozaika/kol

Neohodnotené
Značka: Djeco

Malá sada Artistic korálok na zhotovenie 3 príveskov. Dieťa si poskladá prívesok z korálok pastelových farieb na špeciálnej podložke. Pod priehľadnú podložku položí predlohu (jednorožca, dúhový oblak alebo hviezdu), podľa ktorej poukladá korálky do priehlbiniek. Pripravené korálky postrieka pomocou rozprašovača vodou, aby sa zlepili. Pridá priesvitnú elastickú niť, na ktorú navlečie korálky a prívesky, navrch uviaže stužku. Tvorbou ho prevedie obrázkový návod.

Kolekcia Artistic obsahuje malé kreatívne sady, ktoré oboznamujú zvedavé tvorivé deti s rôznymi výtvarnými technikami.

Obsah: plastová podložka na ukladanie korálok, fľaštička s rozprašovačom, sada korálok zliepajúcich sa vodou (595 ks, 8 pastelových farieb), korálky a prívesky (33 ks), priesvitná elastická šnúrka, 3 stužky, ihla, navliekač nití, predlohy na korálkovanie, obrázkový návod

 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: DJ09484
€15,50
Artistic Aqua-Korálkovanie: Dúha, 3 prívesky, ukladanie guličiek+lepenie vodou-mozaika/kol
Neohodnotené
Značka: Djeco
4048 artistic aqua koralkovanie duha 3 privesky ukladanie guliciek lepenie vodou mozaika kol
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Odporúčaný vek: 6 - 10 rokov

Rozmery balenia: 16 x 19 x 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Nakupujte hračky zo sveta Mucinkovo
hmotnosť: 0.28 kg

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.