Autodráha pre chlapcov s drevenými autíčkami Bolid

Neohodnotené
Značka: Janod

Rozkladacia detská autodráha vyrobená z plsti určená pre deti od 2 rokov. Svojim dizajnom u detí podporuje predstavivosť a kreativitu. Nasadajte do auta!

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: J04631
€39,99 –5 % €37,99
Autodráha pre chlapcov s drevenými autíčkami Bolid
Neohodnotené
Značka: Janod
J04631 Janod Autodraha pre chlapcov s drevenymi autickami Bolid 02
Akcia Tip
Doprava zadarmo €39,99 –5 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Dizajnová autodráha patrí medzi novinky od značky Janod. Je zložená z 21 dielikov: 12 plstených dielikov na vytvorenie veľkého obvodu a 9 drevených doplnkov: 4 autíčka vrátane podobizne elektrického autíčka, 1 nabíjacia stanica, 3 stromy a 1 most. Na autodráhe sa môžu deti hrať aj s akýmikoľvek inými autíčkami, ktoré už máte doma. Detičky môžu simulovať cestnú premávku, jazdu po moste, nabíjanie elektromobilu na drevenej nabíjacej stanici, prechod cez prechod pre chodcov atď. Možnosti hry sú nekonečné! Hra s dráhou stimuluje zručnosť detičiek, podporuje ich kreativitu a zmysly.

Vhodné pre deti: od 2 rokov
Rozmery: 96 x 68 x 5,5 cm

Materiál: drevo FSCTM a plsť (netkaná textília)

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické a náučné
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.