Aktuálne prebieha akcia: DOPRAVA NA VŠETKO ZADARMO ♥

DIY Vytvor si sám Kúzla, 4 čarodejnícke paličky: skladanie a zdobenie paličiek; odtlačky

Neohodnotené
Značka: Djeco

Kreatívna sada z kolekcie DIY obsahujúca všetko na zhotovenie 4 čarodejníckych paličiek, ktoré vďaka fosforeskujúcej úprave svietia v tme. Na drevenú paličku stačí pripevniť ozdobnú hlavicu a doplniť ju obtlačkami, samolepkami a stuhou, buď individuálne, alebo podľa návodu. Pre deti od 5 rokov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: DJ07954
€11,99
DIY Vytvor si sám Kúzla, 4 čarodejnícke paličky: skladanie a zdobenie paličiek; odtlačky
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

DIY-Vytvor si sám Kúzla, 4 čarodejnícke paličky: skladanie a zdobenie paličiek; odtlačky

Kreatívna sada z kolekcie DIY obsahujúca všetko na zhotovenie 4 čarodejníckych paličiek, ktoré vďaka fosforeskujúcej úprave svietia v tme. Na drevenú paličku stačí pripevniť ozdobnú hlavicu a doplniť ju obtlačkami, samolepkami a stuhou, buď individuálne, alebo podľa návodu. Dieťa si môže tvorenie i následné čarovanie užiť samostatne alebo v skupinke.
Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 4 ozdobné hlavice na paličky, 4 drevené paličky, 4 hárky obtlačiek, 4 hárky samolepiek, 4 farebné stuhy z organzy, 1 obrázkový návod
Odporúčaný vek: 5+ rokov
Rozmery: 10 x 35 cm
Rozmery balenia: 20 x 26 x 4,5 cm

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.