DIY-Vytvor si sám Štýlové a zlaté náramky: papierové korálky 35+ ks

Neohodnotené
Značka: Djeco

DIY sada na zhotovenie papierových korálok a viac než 35 kusov pestrých náramkov. Na výrobu korálok je k dispozícii 20 papierových hárkov, farebných vzorovaných aj zlatých, s vyznačenými líniami na strihanie. Všetky hárky nastrihané na trojuholníkové prúžky vystačia na viac než 400 korálok! Prúžky stačí stočiť pomocou paličky a na konci zlepiť lepidlom. Potom už len navliecť na elastickú šnúrku (gumičku) a zviazať.

Sada obsahuje aj 12 kusov zlatých príveskov rôznych tvarov: motýle, vážky, mušle, kvety a i., na ozdobenie náramku.


Vďaka dostatku materiálu môže náramky vyrábať viacero detí!


Papier a kartón použitý na výrobu sady má ekologický certifikát FSC®.


Kolekcia DIY (Urob si sám) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť si umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: DJ07972
€16,25
DIY-Vytvor si sám Štýlové a zlaté náramky: papierové korálky 35+ ks
Neohodnotené
Značka: Djeco
DJ07972 B RVB
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Obsah: 20 hárkov farebných vzorovaných a zlatých papierov (19 x 19 cm), 6 drevených paličiek, elastickú šnúru (gumičku) modrú v dĺžke 4,2 metra, elastickú šnúru (gumičku) zlatú v dĺžke 4,2 metra, 12 zlatých príveskov (motýle, vážky, mušle, kvety a i.), 1 tyčinkové
lepidlo, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 7 - 12 rokov
Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kreativita
Záruka: 2 roky

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.