Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Drevená motorická vkladačka triedenie

Neohodnotené
Značka: Small Foot

Deti majú prirodzený zmysel pre poriadok a snažia sa vytvárať štruktúru vo svojom okolí. Triedenie vecí podľa ich podobnosti, veľkosti, farby alebo iných kritérií im umožňuje vnímať svet okolo nich ako organizovaný a usporiadaný. Zaručujeme Vám, že Vaše 2, 3 či 4 ročné dieťa bude túto drevenú vkladačku milovať!

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: LE6494
€21,99
Drevená motorická vkladačka triedenie
Neohodnotené
Značka: Small Foot
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Táto pekná krabička má 5 zásuvných dosiek a 50 štvorčekov so symbolmi. Je to drevená vkladacia hra, ktorá trénuje rozoznávanie farieb a rôznych predmetov – oblečenie, zvieratá, ovocie. Nájdete tu ale aj geometrické tvary a číslice. Štvorcový dielik s motívom spárujte a potom vhoďte do správneho otvoru. Všetky dieliky môžu byť uložené do vkladačky, veko je bezpečne uzatvárateľné pomocou 2 západiek.

 

Rozmery: 40x10x4,5 cm, dielik: 3x3x0,5 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Obsahuje: 55 dielov

Dodatočné parametre

Kategória: Nakupujte hračky zo sveta Mucinkovo
Záruka: 2 roky

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.