Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Drevené vkladacie puzzle pre najmenších (3 varianty)

Neohodnotené
Značka: Janod

Krásne drevené puzzle pre najmenšie detičky v 3 rôznych variantoch.

Toto rané učenie sa skladá zo 7 hrubých kúskov, ktoré môžu malé ručičky ľahko uchopiť. Dielce možno použiť aj ako figúrky na predĺženie hracieho času a stimuláciu fantázie vášho dieťaťa. Toto drevené puzzle je viac než len hra, je to vzdelávací nástroj, ktorý pomáha rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa. Manipuláciou a skladaním dielikov si vaše dieťa zlepší koordináciu a koncentráciu. Táto hračka pre deti v ranom veku je ideálna ako prvý prístup k učeniu sa názvov vozidiel či zvieratiek, s ktorými sa dieťa stretne počas svojich prieskumov. Ich zapichovaním do dosky si vaše dieťa rozvinie svoje uchopovacie schopnosti. Drevené puzzle je tiež skvelý spôsob, ako stimulovať logické myslenie! Dajte túto rozkošnú hádanku dieťaťu pri jedle, aby ste ho zabavili, alebo ako pokojnú aktivitu po zdriemnutí. Drevené puzzle FSC™ s vodou riediteľnou farbou.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 6003/DOM 6003/DOP 6003/LES Zvoľte variant
€17,99
Drevené vkladacie puzzle pre najmenších (3 varianty)
Neohodnotené
Značka: Janod
J07122 Janod Drevene vkladacie puzzle pre najmensich Domaci milacikovia Chunky 11
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Popis produktu nie je dostupný

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.