Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Drevený vláčik Požiarnici

Neohodnotené
Značka: Janod

Drevený magnetický vláčik s požiarnikmi vhodný pre deti od 2 rokov. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: J08590
€18,99
Drevený vláčik Požiarnici
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

S touto drevenou hračkou sa Vaše dieťa môže stať súčasťou hasičského sveta. Balenie obsahuje rušeň, vagón s otočným a teleskopickým rebríkom, vagón s hasičmi a cisternu na vodu. Deti môžu s jednotlivými časťami ľubovoľne manipulovať. Drevený vláčik je vhodný na koľajnice, je kompatibilný so skladacími koľajnicami od rôznych výrobcov.
Drevený magnetický vláčik Janod je hračka v žiarivých farbách, všetky drevené hračky zo série Story sa dajú ľubovoľne dopĺňať a kombinovať, a tak si deti môžu vybudovať vlastné malé mestečko.

Vhodné pre deti: od 2 do 6 rokov
Rozmery: 34,3 x 3 x 8 cm
Materiál: drevo a magnet

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické a drevené
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.