DIY I love creativity Kvety od 8 rokov

Neohodnotené
Značka: Janod

Vášnivé kvety vznikajú technikou zalievania! Táto technika maľovania sa dá použiť na vytvorenie vynikajúcich majstrovských diel pomocou retiazky z mikroguľôčok alebo vlnenej nite. Kreatívna sada na výrobu kvetinových alebo motýlích kresieb s tekutými akvarelovými farbami a mikro korálkami.
Deti vo veku od 8 rokov a staršie budú môcť vytvoriť 5 obrázkov, ktoré sú súčasťou tejto kreatívnej sady, pomocou 4 rôznych farieb. Za pomoci bambusovej paličky, mikroguľôčkovej retiazky alebo bavlnenej nite naneste rôzne farby a vytvorte farebnú zmes. To umožňuje tvarovať kvety alebo dokonca motýle.
Clever Box možno použiť ako rám pre jeden z úžasných výtvorov! Návod poskytuje deťom krok za krokom zoznámenie sa s technikou, okrem niekoľkých modelov, ale môžu tiež bez obáv popustiť uzdu svojej kreativite! Vytvorenie 5 obrázkov bude trvať asi 3 hodiny.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: J07738
€19,99
DIY I love creativity Kvety od 8 rokov
Neohodnotené
Značka: Janod
J07738 Janod I love creativity Kvety od 8 rokov 01
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Táto sada je súčasťou série I Love Creativity, ktorá poskytuje starším deťom všetko, čo potrebujú na vyjadrenie svojej kreativity!
Obsah balenia: 4 tuby tekutej akrylovej farby, 5 výkresov, 1 plátno, 1 hárok s nálepkami, retiazka s malými korálkami, drevená palička.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 19,5 x 0,1 x 19,5 cm
Odporúčaný vek: 8+

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.