Sme na dovolenke. Vaše objednávky budú vybavené 29.4.2024. Ďakujeme za pochopenie, Mucinkovo

Kadernícky salón: Tvorenie s plastelínou

Neohodnotené
Značka: Djeco

Opakovane použiteľná kreatívna sada na tvorenie s plastelínou. Dieťa vyrobí postavičkám vlasy a potom ich ostrihá. Do plastovej formy panáčika vloží plastelínu, panáčika nasadí na stojan a zatlačí - cez otvory na hlave panáčika sa pretlačí plastelína, čím mu narastú vlasy. Nožnicami môže vlasy ľubovoľne skrátiť.
Modelovanie z plastelíny účinne podporuje rozvoj jemnej motoriky. Plastelína nezanecháva farebné škvrny. Pozor, vysychá na vzduchu! Po ukončení činnosti ju odložte do kelímka a zatvorte, aby zostala vláčna. Výhody vysychania na vzduchu: ak sa plastelína dostane niekam, kde nemá byť, vyschnutú ju ľahko odstránite. Keď sa vám podarí výtvor, ktorý si chcete ponechať, môžete ho nechať vyschnúť a stvrdne.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: DJ09028
€13,65
Kadernícky salón: Tvorenie s plastelínou
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

S kreatívnymi sadami na tvorenie s plastelínou sa dieťa oboznámi s hravým využitím plastelíny.


Obsah: 2 plastové figúrky, 2 kelímky plastelíny (2 farby: žltá, oranžová a 35 g), 1 nožnice
Odporúčaný vek: 3 - 6 rokov
Rozmery figúrok: 5 x 7 x 3 cm. Rozmery balenia: 24 x 8 x 5,5 cm

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.