Magnetická stavebnica Arctic 25 dielov

Neohodnotené
Značka: Magna Tiles

Vydajte sa so svojimi deťmi do vôd pokrytých ľadom!

Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Arctic Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Súčasťou tejto sady sú polárne zvieratká. Mladí prieskumníci môžu sledovať stopy tučniakov a ľadových medveďov do ich pôvodných biotopov, oddýchnuť si s tuleňmi pri pobreží a vydať sa na vzrušujúce pozorovanie veľrýb. Pomocou tvarov „click-together“ si deti môžu vytvoriť vlastné prostredie plné ľadovcov, hôr a zvierat pochádzajúcich z chladnejšieho podnebia. Deti sa navyše naučia fakty o polárnych zvieratkách. 
 

S originálnou 3D stavebnicou si postavíte vlastnú arktickú krajinu.

Stavebnica rozvíja priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku. Deti si osvoja základné zručnosti a budú využívať nasledujúce výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pre mladých mysliteľov pomáhajú rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti. Podporuje ich v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.
  • Stavebné dieliky sú pre deti úplne bezpečné, pretože sú vyrobené z potravinárskeho materiálu ABS, ktorý neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku.
  • Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
  • Táto súprava je kompatibilná so všetkými súpravami Magna-Tiles®, takže deti môžu miešať, spájať a skutočne popustiť uzdu svojej predstavivosti.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: MT-21125
€45,50
Magnetická stavebnica Arctic 25 dielov
Neohodnotené
Značka: Magna Tiles
MagnaTiles ArcticAnimals 25pc Carton Angle front
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie