Magnetická stavebnica Glow 16 dielov

Neohodnotené
Značka: Magna Tiles

Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.

Úžasná 16 diel na stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Glow in the Dark! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé alebo s kamarátmi, či rodičmi. Neexistuje žiadna hranica pre detskú kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Dieliky v tejto sade ožívajú v tme. Keď dokončíte stavanie, zhasnite svetlá a odhaľte ich žiaru! S priloženým LED svetlom môžu deti nabíjať kúsky, aby aktivovali žiaru, alebo ich nechať na priamom slnku. Čím dlhšie sú dlaždice vystavené svetlu, tým dlhšie a jasnejšie budú v tme svietiť!
 

Originálna 3D stavebnica svieti v tme.

Stavebnica rozvíja priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku. Deti si osvoja základné zručnosti a budú využívať nasledujúce výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pre mladých mysliteľov pomáhajú rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti. Podporuje ich v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.
  • Stavebné dieliky sú pre deti úplne bezpečné, pretože sú vyrobené z potravinárskeho materiálu ABS, ktorý neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku.
  • Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
  • Táto súprava je kompatibilná so všetkými súpravami Magna-Tiles®, takže deti môžu miešať, spájať a skutočne popustiť uzdu svojej predstavivosti.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: MT-18816
€36,50
Magnetická stavebnica Glow 16 dielov
Neohodnotené
Značka: Magna Tiles
MagnaTiles GLOW 16pc Angle f
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie