Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Magnetické karty cesty 50 dielov

Neohodnotené
Značka: Coblo

S týmito magnetickými kartami ciest je hra s magnetickou stavebnicou ešte zábavnejšia a všestrannejšia! Sadu Coblo sa môže premeniť na mesto s cestami medzi domčekmi, no nie je to skvelé? Rovnako ako dieliky puzzle deti spájajú dieliky Coblo s rôznymi časťami dráhy (križovatky, kruhové objazdy, zákruty, rýchlostné prahy,...) dohromady a vytvárajú tak zakaždým novú trasu, ktorou môžu so svojimi autíčkami prejsť. Môžete dieliky tiež využiť na vysvetlenie základných pravidiel cestnej premávky.

Magnetické cesty majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické cesty ľahko nacvaknú.

Poznámka: Magnetické karty ciest nie sú samy o sebe magnetické, takže na nalepenie ciest napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

Karty sú kompatibilné so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Balenie obsahuje:

  • 50 kariet: 8 rovných ciest, 12 ciest v ohybe, 8 križovatiek, 4 kruhové objazdy, 6 T-križovatiek, 5 prahov, 5 prechodov, 2 parkovacie miesta

Vlastnosti:

  • Magnetické cesty - karty majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
  • Magnetické cesty sú vhodné pre deti od veku 3 rokov.
  • Všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, ​​certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
  • Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
  • Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: COBLO-R
€29,99
Magnetické karty cesty 50 dielov
Neohodnotené
Značka: Coblo
6181bdd26b272abac0d8d3317198b2a4 coblo wegen 50pcs mockup nl202310 1
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.