Magnetické čísla 60 dielov

Neohodnotené
Značka: Coblo

Hravé učenie matematiky s magnetickými číslami Coblo! Deti sa zábavnou formou naučia čísla 0-9, budú počítať, radiť čísla, hľadať správny počet bodiek k číslu alebo si trénovať pamäť... Ale užijú si pri tom aj veľa zábavy!

Magnetické karty čísla majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické čísla ľahko nacvaknú. Vďaka farebnosti ako dielikov tak čísel je hra ešte zábavnejšia, kreatívnejšia, všestrannejšia a naučnejšia.

Poznámka: Magnetické karty čísla nie sú samé o sebe magnetické, takže na nalepenie písmen napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

Balenie obsahuje: 30 kariet s číslami 0-9 v číselnom poradí, 10 kariet s číslami 0-9 zobrazenými bodkami a 20 kariet s matematickými znamienkami.

Vlastnosti:

Magnetické čísla - karty majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
Magnetické čísla sú vhodné pre deti od veku 3 rokov, rastú s deťmi, napríklad malé deti začnú s radením čísel a staršie deti môžu počítať.
Vzdelávacia hračka - magnetické čísla umožňujú používať Coblo vzdelávacím spôsobom, aby sa deti učili hrou.
Bezpečnosť predovšetkým - všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: COBLO-N
€29,99
Magnetické čísla 60 dielov
Neohodnotené
Značka: Coblo
fc371140c9d82c1cf6c78e2bd37aab03 coblo cards mockup 1
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.