Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Magnetické figúrky 4ks

Neohodnotené
Značka: Coblo

S magnetickými figúrkami sa môžu deti hrať a vytvárať rôzne scény, príbehy alebo postavy. Pri používaní figúrok môžu deti rozvíjať svoje jazykové zručnosti tým, že popisujú svoje činnosti, popisujú postavy alebo sa podieľajú na rozhovoroch.

Magnetické figúrky sa skvele dopĺňajú so stavebnicami Coblo, Connetix, Magna Tiles a MiDeer a majú široké využitie vo vzdelávacích prostrediach, ako sú školy a škôlky, a aj ako hračky doma. Podobajú sa na figúrky Lego. 

Balenie obsahuje 4 magnetické minifigúrky, ktoré je možné kombinovať s ostatnými sadami Coblo. Mini figúrky obsahujú magnety v nožičkách, takže ich deti môžu samy ľahko nacvaknúť na magnetické stavebnice.

Všetky výrobky značky Coblo sú vyrobené z bezpečného, ​​certifikovaného plastu a nesú označenie CE.

Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Dostupnosť Na objednávku (dodáme do 7 dní)
Kód: D-COBLO4
€22,98
Magnetické figúrky 4ks
Neohodnotené
Značka: Coblo
84f0ed2938e22398565d822b0e072a37 5
Novinka Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.