Magnetické písmená malé 60 dielov

Neohodnotené
Značka: Coblo

Naučte sa hravo písmená a slová s magnetickými písmenami Coblo! S týmito farebnými magnetickými písmenami sa deti môžu zábavnou formou naučiť všetky písmená abecedy, skladať svoje mená, prvé slová a užiť si veľa zábavy. Aké slová už poznajú? Deti ich môžu vyhrať do nekonečna. Zoradiť písmená abecedy od a do z, napísať vlastné meno, a pokiaľ sú o niečo staršie, magnetické písmená Coblo sa skvele hodia aj k hre Scrabble.


Magnetické písmená majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické písmená ľahko nacvaknú. Vďaka farebnosti ako dielikov tak písmen je hra ešte zábavnejšia, kreatívnejšia, všestrannejšia a naučnejšia.

Poznámka: Magnetické písmená nie sú samé o sebe magnetické, takže na nalepenie písmen napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

Balenie obsahuje: 60 kariet s písmenami od a do z

Vlastnosti:

Magnetické písmená - písmená majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
Magnetické písmenká sú vhodné pre deti od veku 3 rokov, rastú s deťmi, napríklad malé deti začnú s triedením písmen alebo pokladaním mien a staršie deti sa s ním budú hrať scrabble.
Vzdelávacia hračka - magnetické písmená umožňujú používať Coblo vzdelávacím spôsobom, aby sa deti učili hrou.
Bezpečnosť predovšetkým - všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: D-COBLO-L
€29,99
Magnetické písmená malé 60 dielov
Neohodnotené
Značka: Coblo
abc
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.