Mäkké zvieratká: siluety a pompóny, koláže s veľkými brmbolcami

Neohodnotené
Značka: Djeco

Koláž s veľkými brmbolcami pre batoľatá. Sada obsahuje 3 ilustrované siluety zvieratiek z pevnej lepenky s lepivými plôškami. Dieťa pritlačí na lepivé plôšky farebné a mäkké brmbolce. Celkom bez neporiadku vzniknú siluetové obrázky príjemné na pohladkanie: slimák, sliepka a korytnačka. Vďaka nožičkám z lepenky samostatne stoja. Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Dizajn: Magali Attiogbé.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 3 siluety zvieratiek z pevnej lepenky a s lepivými plôškami, 50 brmbolcov (priemer 4 cm) na prilepenie, 6 nožičiek z pevnej lepenky, 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 18+ mesiacov.
Rozmery siluetových obrázkov: 25 x 17 cm. Rozmery balenia: 29,5 x 23 x 4 cm.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: DJ09871
€20,95
Mäkké zvieratká: siluety a pompóny, koláže s veľkými brmbolcami
Neohodnotené
Značka: Djeco
velke brmbbb
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Popis produktu nie je dostupný

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.