Scoot & Ride Detská prilba S-M (ash)

Neohodnotené
Značka: Scoot and Ride
 • Ultraľahká hmotnosť len 290 g
 • Veľkosť S-M, nastavenie obvodu hlavy od 51 do 55 cm.
 • Vysoko odolný materiál - 100 % bezpečný plast, bez PVC
 • Nastavovací gombík na jednoduché nastavenie obvodu prilby
 • Červené LED svetlo s tromi režimami na zadnej strane
 • Mäkké bočné nastavovacie popruhy
 • Inovatívne magnetické zapínanie
 • Mäkká fleecová opierka brady
 • Vnútorné polstrovanie EPS tlmiace nárazy 11 vetracích otvorov so sieťkou proti komárom
 • Mäkké okraje a polstrovanie, vyrobené technológiou HF
 • Polstrovanie zadnej časti hlavy
 • Matný povrch, farebne zladený s kolekciou Highwaykick
 • Je v súlade s normami: CE, EN1078
Dostupnosť Na objednávku (dodáme do 7 dní)
Kód: 96367
€44,90
Scoot & Ride Detská prilba S-M (ash)
Neohodnotené
Značka: Scoot and Ride
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Detská prilba na odrážadlo a kolobežku Scoot and Ride. Optimálna bezpečnosť pre Vaše dieťa. 

Ultraľahká hmotnosť len 290 g, inovatívna a štýlová detská ochranná prilba rakúskej značky Scoot and Ride, ktorá "rastie" s vaším dieťaťom.

S detskou prilbou Scoot and Ride bude každý výlet na skútri bezpečný. Model prilby je určený pre deti od 3 rokov. Rastúci záujem detí o jazdu na skútroch, bicykloch alebo na kolobežkách je spojený so značnou výzvou, teda so zaistením bezpečnosti našich detí. Počas jazdy by ste si mali v prvom rade pamätať na ochranu hlavy a kontrolu, či sa bez ochrannej prilby žiadna jazda nekoná. A navyše na hlave dieťaťa vynikne prilba v neobvyklej tmavozelenej farbe, ktorá sa zvýši viditeľnosť na ceste. Univerzálny odtieň dobre poslúži ako darček pre dievča aj chlapca.

Výber prilby je veľmi dôležitý

Ako pravdepodobne viete, prilba by mala presne zapadať do hlavy vášho dieťaťa. Detské prilby na bicykel sa hodí na obvod hlavy od 51 do 55 cm a rastie s dieťaťom. Vďaka presnému gombíku na zadnej strane chrániča sa veľkosť prilby mení rýchlo a veľmi hladko. Na uchytenie podložky má vplyv aj systém napínania pásov. Prilba je vybavená inovatívnym, bezpečným magnetickým zapínaním pri krku, vďaka čomu nehrozí zovretie kože. Hladké bočné nastaviteľné popruhy a pohodlná flísová brada umožňujú presné pripevnenie prilby k hlave dieťaťa.

Bezpečnosť a tlmenie nárazov v prípade pádu
Značka Scoot and Ride kvôli svojim malým zákazníkom vyvinula prilbu kompatibilnú so štruktúrou lebky, ktorá sa nazýva arašidová. Vnútro plášťa je vyplnené výstelkou z EPS, ktorá tlmí nárazy a tlmí nárazovú silu. Vďaka použitej metóde je helma navyše veľmi ľahká. Napriek nízkej hmotnosti prilby poskytuje správnu ochranu, t. j. hrúbka a tvrdosť použitej škrupiny je úplne bezpečná. A vďaka svojej ľahkosti dieťa zabudne, že ju nosí. Lesná prilba pre deti spĺňa všetky prísne medzinárodné požiadavky a zodpovedá bezpečnostným a kvalitatívnym normám. Výrobca myslel nielen na vizuálnu stránku, ale aj na funkčnosť. Počas fyzickej aktivity je známe, že nie je ťažké dieťa zahriať. Prilba má 11 ventilačných kanálov, ktoré zabezpečujú dostatočné vetranie hlavy používateľa. Vo všetkých otvoroch je ochranná sieť, ktorá chráni pred nepríjemným hmyzom. Pre väčšie pohodlie je vnútro prilby vybavené vankúšom okolo krku dieťaťa, vďaka ktorému má škrupina mäkké okraje a výplň (vyrobené v HF technológii). Na zadnej strane je zase pri nastavovaní obvodu hlavy prilba vybavená červenou LED lampou s tromi svetelnými režimami (nepretržité a dva blikajúce). Je čas nasadiť si prilbu a vyraziť na cestu! Detská prilba Scoot and Ride je dokonalým doplnkom kolobežky Highwaykick. Farebne vhodná prilba sa bude skvele hodiť ako darček pri akejkoľvek príležitosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Scoot and Ride
Záruka: 2 roky