Aktuálne prebieha akcia: DOPRAVA NA VŠETKO ZADARMO ♥

Spoločenská hra pre deti Arctic party

Neohodnotené
Značka: Janod

Spoločne príjmite výzvu a sprevádzajte ľadového medveďa aby nakŕmil svoje mláďatá. Hráči sa striedajú v točení kolesa. Musíte zbierať ľadovce, po ktorých môže medveď chodiť a loviť ryby, aby nakŕmil svoje mláďatá. Dávajte si však pozor, aby ste sa vyhli pasciam, ktoré vás prinútia ísť dozadu alebo vás pošlú späť na začiatok hry!

Hra určená pre 2 až 6 hráčov. Zahrá si ju každý od 4 do 99 rokov. A skutočne vyžaduje trpezlivosť :D Najväčšou výhodou tejto hry však je to, že je kooperatívna a hráči hrajú spolu, nie proti sebe ♥ 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: J02469
€24,99
Spoločenská hra pre deti Arctic party
Neohodnotené
Značka: Janod
J02469 Janod Spolocenska hra pre deti Ladovy medved 01
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Vhodné pre deti od 4 rokov

Materiál: kartón

Rozmer: 25 x 4,5 x 25 cm

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.