Aktuálne prebieha akcia: DOPRAVA NA VŠETKO ZADARMO ♥

Spoločenská hra pre deti Space J

Neohodnotené
Značka: Janod

Kto prvý nájde cestu k rakete? Cieľom hry je byť prvý, kto príde k rakete! Ideálna hra pre spoznávanie viacerých pravidiel naraz a rovnako učí deti aj počítať.
Vesmírna loď je poškodená... Staňte sa prvým kozmonautom, ktorý sa dostane do záchrannej rakety a unikne! Nezabudnite použiť rebríky, aby ste ušetrili čas a dostali sa na horné poschodie... ale dajte si pozor na praskliny, ktoré vás prinútia spadnúť späť nadol!! Je to tradičná hra hady a rebríky, ale vo vesmírnom prostredí s 3-rozmerným motívom. Hra určená pre 2 až 4 hráčov.
Vhodné pre deti od 5 rokov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: J02474
€25,99
Spoločenská hra pre deti Space J
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Vhodné pre deti od 5 rokov.
Materiál: kartón
Rozmer: 25 x 5,5 x 25 cm

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.