Umenie obkresľovania cez pauzovací papier: kreslenie a vyfarbovanie

Neohodnotené
Značka: Djeco

Okná domov, okná autobusu, okná lode - všetky prázdne! Treba ich zaplniť kresbičkami! Kreatívna sada obsahuje 12 obrázkov s pauzovacím papierom, cez ktorý dieťa obkreslí ceruzkou motívy na kartičkách a vyfarbí ich fixkami. Motívmi sú prevažne zvieratká ilustrované tak, aby sa dieťaťu ľahko obkresľovali. Na vyfarbenie má k dispozícii 4 fixky. Papier a lepenka použité na výrobu majú ekologický certifikát FSC®. Vhodné pre deti vo veku cca 4 až 6 rokov. 

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: DJ09289
€19,75
Umenie obkresľovania cez pauzovací papier: kreslenie a vyfarbovanie
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Obsah: 12 obrázkov s pauzovacím papierom (4 obrázky po 3 kusy), 15 kartičiek (10 x 7 cm) s motívmi na obkresľovanie, 1 ceruzka s gumou na gumovanie, 4 fixky (farby: žltá, ružová, zelená, modrá), 1 obrázkový návod


Odporúčaný vek: 4 - 6 rokov
Rozmery: 28 x 21 cm
Rozmery balenia: 30 x 23 x 4 cm

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.