Potešte svoje dieťatko na Deň detí! Nakupujte do 1.6.2024 so zľavou -20% na všetok tovar. Zadajte v košíku kód "MDD20" ♥

Zmrzlinový stánok 19 ks

Neohodnotené
Značka: Tooky Toy

Pre všetkých milovníkov zmrzliny!

Neprehliadnuteľný drevený zmrzlinový stánok pre deti od Tooky Toy je skvelou hračkou na rolové hry na profesie. Samotný stánok má rozmer 30x23x18 cm a stane sa tak krásnym doplnkom detskej izbičky. Okrem dreveného stánku vo vnútri balenia deti nájdu ďalších 18 drevených kúskov na variabilné skladanie kopčekových zmrzlín a nanukov. Nechýba ani naberačka na zmrzlinu, s ktorou deti krásne naberú kopček a vďaka pevnému magnetku ho dajú na kornútok. Na stánku je tiež malá čierna tabuľka, kam deti napíšu alebo nakreslia aktuálne menu či cenník.

Deti si rozvíjajú sociálne zručnosti

Drevený zmrzlinový stánok pomáha deťom vďaka hre na dospelých zlepšovať sa v sociálnych zručnostiach a komunikácii. Deti sú pri hre kreatívne a získavajú kladný vzťah k príprave jedla. Vďaka servírovaniu zmrzlinky a písaniu na tabuľku si cvičí svoju jemnú motoriku aj grafomotoriku. Drevené hračky pre deti Tooky Toy sú vyrobené z pevného, dobre opracovaného dreva z udržateľných zdrojov a sú natreté netoxickými farbami a lakom. Sada je skvelým darčekom pre deti od 3 rokov.

Dostupnosť Na objednávku (dodáme do 7 dní)
Kód: TJ119
€45
Zmrzlinový stánok 19 ks
Neohodnotené
Značka: Tooky Toy
TJ119 1
Novinka
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie