DIY Atelier Sada Maxi 3D maľovanie Jednorožce od 7 rokov

Neohodnotené
Značka: Janod

Jednorožci chcú len žiariť! Táto umelecko-kreatívna súprava pre deti od 7 rokov obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť perleťovými a 3D farbami.
Táto praktická aktivita je ideálna na stimuláciu kreativity a motorických zručností. Jednorožce idú ruka v ruke s leskom, snami a tajomstvom: títo potrebujú pomoc pri hľadaní všetkých ich iskier!
Táto sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú na okamžité vyjadrenie svojej kreativity: 4 vlastné obrázky, 2 tuby s 3D farbou (ružová a zlatá), 1 perleťová paletka (3 farby) a 1 jemný štetec. Súčasťou je aj inštruktážna brožúrka s modelmi, ktorá malým deťom podá pomocnú ruku. Perleťová farba dodáva obrazom saténový vzhľad: budú ho milovať jednorožce aj deti! 3D farba na druhej strane pridáva dimenzionalitu pre efekt „Wow“! Táto tvorivá aktivita kombinuje 2 typy farieb, aby deťom predstavila 2 rôzne techniky. Dokončenie každej maľby trvá približne 1 hodinu, čo z nej robí pokojnú, no zároveň stimulujúcu aktivitu pre najmenších prekypujúcich kreativitou.
Táto perleťová a 3D maliarska súprava s motívom jednorožca je súčasťou kolekcie Les Ateliers du Calme. Podporuje presnosť a koncentráciu pre upokojujúce chvíle doma.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: J07951
€17,99
DIY Atelier Sada Maxi 3D maľovanie Jednorožce od 7 rokov
Neohodnotené
Značka: Janod
J07951 Janod Atelier Sada Maxi 3D malovanie Jednorozce od 7 rokov 01
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Rozmery balenia: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Odporúčaný vek: 7+

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.