Človeče, nehnevaj sa v pastelových farbách

Neohodnotené
Značka: Small Foot

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti v atraktívnej pastelovej verzii. Ktoré zvieratko sa ako prvé dostane do svojho domčeka? Vyskúšajte šikovnú hru v pastelových farbách s drevenými figúrkami v tvare zajaca, pandy, medveďa a líšky. Hod kockou udáva, koľko krokov môže daná figúrka urobiť.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: LE11462
€13,99
Človeče, nehnevaj sa v pastelových farbách
Neohodnotené
Značka: Small Foot
11462 6.spiele
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Človeče, nehnevaj sa od Small Foot rozvíja logické myslenie detí popri tom ako spolu trávi rodina čas hrou. Táto klasická hra je vyrobená z dreva v modernom dizajne a je ideálnym spoločníkom na cestách. Kompaktná spoločenská hra je vhodná pre 2 – 4 hráčov, obsahuje súpravu figúrok, kocku a hraciu dosku v jemných pastelových farbách. 

Vhodné pre deti: od 4 rokov

Rozmery: 20 x 20 x 1  cm
Rozmery figúrky: 4 cm, Ø 1,5 cm
Materiál: drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické a náučné
Záruka: 2 roky

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.