DIY-Vytvor si sám: 3 nafukovacie rakety na vyfarbenie

Neohodnotené
Značka: Djeco

Kreatívna sada na vyfarbenie 3 papierových lietadiel, ktoré stačí nafúknuť priloženou slamkou a dajú sa hádzať. Lietadlá majú dizajn rakiet. Dieťa nájde inšpiráciu na vyfarbenie v obrázkovom návode. Na vyfarbovanie je vhodné použiť fixky. Pomocou slamky je možné vzduch z lietadiel zas vypustiť!
Kolekcia DIY (Urob si sám) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť si umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: DJ07948
€13,95
DIY-Vytvor si sám: 3 nafukovacie rakety na vyfarbenie
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Obsah: 3 papierové lietadlá na vyfarbenie, 3 slamky na nafúkanie lietadiel, obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 4 - 8 rokov.
Rozmery lietadiel: 40 x 20 cm. Rozmery balenia: 20 x 20 x 3,5 cm.

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.