Drevená stavebnica s predlohami 100 ks

Neohodnotené
Značka: Janod

Multifunkčná drevená stavebnica od francúzskej značky Janod, ktorá patrí ku svetovej špičke vo výrobe drevených hračiek. Konkrétna stavebnica obsahuje 100 dielikov v rôznych farbách, ktoré môžu deti použiť na výrobu vlastných diel, výlučne iba podľa ich fantázie! Stavebnica je kompatibilná so 60-dielnou stavebnicou v našej ponuke, ktorá tak rozširuje možnosti stavby.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J08301
€29,99 –6 % €27,99
Drevená stavebnica s predlohami 100 ks
Neohodnotené
Značka: Janod
J08301 Janod Drevena stavebnica a hlavolam 100 ks dielikov 02
Akcia Tip
Doprava zadarmo €29,99 –6 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica obsahuje 14 modelov, a je kompatibilná s našou 60-dielnou stavebnicou, ktorá ďalej rozširuje možnosti stavby. Malí stavitelia môžu stavať dvojrozmerné alebo trojrozmerné stavby, s pomocou drevených dielikov, napríklad lietadlo, roboty, zvieratá, postavy atď. Rôzne farby kociek vytvárajú skvelé efekty. Neexistuje žiadna hranica pre vašu kreativitu. Vymýšľajte stále nové a nové varianty. Vďaka tejto stavebnici detská či dospelácka kreativita nepozná hranice. Geometrické tvary rozvíjajú priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku.

Stavebnica je balená v kartónovej škatuli s bavlnenou šnúrkou. Použité sú farby na vodnej báze a drevo s certifikátom FSC.

Predajcom je 100 dielna stavebnica odporúčaná pre deti staršie ako 6 rokov, menšia 60 dielna stavebnica už od 4 rokoch.


Vhodné pre deti: od 6 rokov
Rozmer produktu: 11 x 10 x 13 cm cm
Rozmer dielika: 7 x 1 x 2 cm
Materiál: drevo a kartón

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice a puzzle
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.