Drevená vkladačka Montessori Tvary

Neohodnotené
Značka: Janod

Drevený farebný vkladací hlavolam pre deti od 1 roku na učenie tvarov a farieb inšpirovaný Montessori metódou. V období okolo 1 roku dieťa ešte nie je schopné rozlišovať farby a tvary, s predmetmi sa len zoznamuje. Zhruba v 1,5 roku sú niektoré detičky pripravené začať rozlišovať farby, a teda aj priradiť farebnú kocku k otvoru rovnakej farby. Zhruba v rovnakom čase deti začínajú vnímať rozdiely a podobnosti aj v tvaroch či veľkostiach. Trvá však dlhšiu dobu, kým sa deti s farbami a tvarmi zoznámia úplne a dokážu ich pomenovať. Montessori vkladačka Vám preto vydrží niekoľko rokov, počas ktorých bude stále prinášať nové výzvy. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J05330
€23,99
Drevená vkladačka Montessori Tvary
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Tento krásny, šikovne navrhnutý drevený box je ideálny na to, aby sa vaše deti naučili nielen farby, ale i geometrické tvary ( trojuholník, kruh, štvorec). Zhora sa tvary vkladajú aj podľa farieb, ale aj podľa tvaru. Zo strán sa vkladajú tvary bokom, teda sa deti naučia aj veľkosti a pojem - od najmenšieho po najväčší.


Box obsahuje 6 farebných tvarov - 2 trojuholníky, 2 kruhy, 2 štvorce.
Box má z jednej strany malý posuvný poklop, teda sa tvary dajú ľahko vybrať.


Vhodné pre deti: od 1 roku 
Rozmery: 22,8 x 9 x 9 cm
Materiál: drevo (buk a preglejka)

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické a drevené
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.