Drevené vkladacie puzzle V meste

Neohodnotené
Značka: Janod

Drevené vkladacie puzzle od francúzskej značky Janod s úchytkami. Puzzle sú vhodné už pre najmenšie deti, cca od 1 roka. Vďaka svojmu dizajnu podporujú u detí rozvoj jemnej motoriky. Detičky sa zároveň môžu prostredníctvom obrázkov na puzzle zoznámiť s rôznymi dopravnými prostriedkami.

 

 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J07106
€13,99
Drevené vkladacie puzzle V meste
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou veľkosťou ideálne do drobných detských rúk. Puzzle je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Puzzle má aj edukačný charakter, naučí deti dopravné prostriedky, rozoznávať situácie v meste a stimuluje ich k rozprávaniu.


Puzzle obsahuje základovú dosku a 6 ks samostatných vkladacích dielikov s praktickým úchytom.


Vhodné pre deti: od 1 roka
Rozmer: 20,8 x 1 x 27,5 cm
Materiál: drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice a puzzle
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.