Dúhové lízatka

Neohodnotené
Značka: Le Toy Van

Puk! Drevená hračka v tvare obláčika skrýva otvory s pružinami, do ktorých vkladáte paličky v podobe lízatok. Tyčinky sú krásne farebné a majú 3 rôzne dĺžky. Zatlačte ich, pustite a sledujte, ako vyskakujú! Hračka je vyrobená z odolného kaučukového dreva, zdobená pastelovými farbami na vodnej báze, s ručne maľovanými detailmi.

Tieto dúhové lízatka očaria všetky deti vo veku približne od 1 do 2 rokov.

 

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: PL133
€20,99
Dúhové lízatka
Neohodnotené
Značka: Le Toy Van
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Rozmery: 19x3x14,5 cm
Vek: od 1 roku
Materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov, ručne maľované ekologickými netoxickými farbami

Le Toy Van je rodinná firma s celoživotnou vášňou na výrobu tradičných drevených hračiek. Ich príbeh započal v roku 1995 v anglickom Surrey. Zakladateľ firmy Georges Le Van vtedy vyrobil prvú hračku Le Toy Van – domček pre bábiky. Jeho vízia bola jednoduchá, vyrobiť s láskou krásne a unikátne hračky, ktoré obstoja aj v skúške času. Inšpiráciou pre neho bol jeho syn Steven, pomáhal otcovi počas detstva testovať výtvory. Dnes hrdo pokračuje v odkaze svojho otca.

Klasické hračky Le Toy Van sa predávajú po celom svete, prvotná vízia je však stále rovnaká. Produkty sú navrhnuté vo Veľkej Británii, firma spolupracuje iba s výrobcami, ktorí dodržiavajú etický kódex. Každý dielik je vyrobený so starostlivosťou, z pevného a udržateľného dreva. Hračky Le Toy Van získali mnoho ocenení za dizajn, kvalitu, bezpečnosť, udržateľnosť a tiež vzdelávaciu hodnotu. Všetky produkty spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.