Magneti'Book Dopravné prostriedky

Neohodnotené
Značka: Janod

Populárna magnetická kniha - skladačka Magneti'Book s dopravnými prostriedkami. Deti si z menších magnetických častí pomocou predlohy vytvárajú rôzne dopravné prostriedky. Kniha je vhodná aj na cestovanie ako spratná a rýchla zábava. Magnetická detská hračka obsahuje 18 kartičiek s predlohou a 50 magnetických častí.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J02715
€19,99
Magneti'Book Dopravné prostriedky
Neohodnotené
Značka: Janod
J02715 Magneticka skladacka Dopravne prostriedky Magnetibook Janod v tvare knihy 2
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Kniha Magneti'Book Vehicles od renomovaného výrobcu Janod je populárna magnetická hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Magnetická skladačka má jedinečný dizajn s peknými obrázkami, ktorým nepohrdne žiaden malý nezbedník. Deti si môžu skladať všelijaké obrázky podľa predlohy najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie. Hračka je ideálna pre milovníkov vozidiel a strojov. 
Praktické balenie zabezpečí, že sa kniha dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Vhodné pre deti: od 3 rokov
Materiál: kartón, magnet
Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické a drevené
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.