Mini zvýrazňovače, pastelové farby, 6 ks

Neohodnotené
Značka: Djeco

Sada 6 mini zvýrazňovačov z kolekcie Lovely paper. Fixky na zvýraznenie poznámok a zápiskov. Majú pevný hrot a tlmené pastelové farby. Vrchnák s klipsom je rovnakej farby ako zvýrazňovač, čo uľahčí výber vhodnej farby. Vďaka praktickému formátu nezaberú veľa miesta a sú vždy poruke. Balené v priehľadnom obale.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: DD03754
€6,85
Mini zvýrazňovače, pastelové farby, 6 ks
Neohodnotené
Značka: Djeco
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Obsah: 6 mini zvýrazňovačov (farby: žltá, oranžová, ružová, fialová, modrá, zelená)
Odporúčaný vek: 6+ rokov
Rozmery: 8 cm (dĺžka). Rozmery balenia: 8 x 8 x 1,8 cm

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.