Puzzle duo: Tvary a zvieratá, 12 puzzle (24 dielov)

Neohodnotené
Značka: Djeco

Edukačné puzzle na priraďovanie geometrických tvarov k zvieratám. Dieťa hľadá konkrétny tvar na zvieratku. Obsahuje 12 dvojdielnych puzzle, ktoré sú autokorekčné - dajú sa spojiť len príslušné diely. Navyše je každá dvojica farebne rozlíšená. Dieťa spoznáva geometrické tvary, zvieratká, rozlišuje farby.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: DJ08256
€8,95
Puzzle duo: Tvary a zvieratá, 12 puzzle (24 dielov)
Neohodnotené
Značka: Djeco
DJ08256 B RVB
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Papier a lepenka použité na výrobu majú ekologický certifikát FSC®. Škatuľa má praktický povrázok na nosenie.

Obsah: 24 dielov.
Odporúčaný vek: 2+ rokov.
Rozmery puzzle: 14 x 7 cm. Rozmery balenia: 18 x 12 x 6 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice a puzzle
Záruka: 2 roky

Djeco je rodinná francúzska značka založená v roku 1954 dámou s menom Véronique Michel-Dalès. V časoch keď iba málo žien tvorilo a podnikalo, Véronique priniesla na trh atraktívne, inteligentné a zábavné hračky, ktoré rýchlo zožali veľký úspech. Spoločnosť Djeco už v 60tych rokoch vyhrala niekoľkých Oscarov za najlepšiu hračku. Značka je pomenovaná po gekonovi, šťastnom jašterovi. K dnešnému dňu sa predávajú produkty tejto značky vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Zaujímavosťou je, že produkty Djeco ponúka aj rad prestížných svetových múzeí počnúc Louvrom a Quai Branly vo Francúzsku, Tate v Británii alebo MoMA v Spojených štátoch amerických. 

EKOlogická značka. V roku 1989 spoločnosť prevzal jeho syn Frédéric, ktorý mal vysoké štandardy pre dizajn a vynaliezavosť hračiek. Djeco si pre svoje výrobky vyberá vysoko kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC), v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do celého sveta, preto volí možnosti prepravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.