Drevená stavebnica s predlohami 60 ks

Neohodnotené
Značka: Janod

Multifunkčná drevená stavebnica od francúzskej značky Janod, ktorá patrí ku svetovej špičke vo výrobe drevených hračiek. Konkrétna stavebnica obsahuje 60 dielikov v rôznych farbách, ktoré môžu deti použiť na výrobu vlastných diel, výlučne iba podľa ich fantázie! Stavebnica je kompatibilná so 100-dielnou stavebnicou v našej ponuke, ktorá tak rozširuje možnosti stavby.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J08300
€23,99 –8 % €21,99
Drevená stavebnica s predlohami 60 ks
Neohodnotené
Značka: Janod
J08300 Janod Drevena stavebnica a hlavolam 60 ks dielikov 02
Akcia
Doprava zadarmo €23,99 –8 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Stavebnica obsahuje 8 modelov, a je kompatibilná so 100-dielnou stavebnicou, ktorá tak ďalej rozširuje možnosti stavby. Malí stavitelia môžu stavať dvojrozmerné alebo trojrozmerné stavby, s pomocou drevených dielikov, napríklad veže, domy, zvieratá atď. Rôzne farby kociek vytvárajú krásne efekty. Vďaka tejto stavebnici detská či dospelácka kreativita nepozná hranice. Vymýšľajte stále nové a nové varianty. Geometrické tvary rozvíjajú priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku.

Stavebnica je balená v kartónovej škatuli s bavlnenou šnúrkou. Použité sú farby na vodnej báze a drevo s certifikátom FSC.

Vhodné pre deti: od 4 rokov
Rozmer produktu: 11,3 x 11,3 x 30 cm
Rozmer dielika: 8 x 1 x 2 cm
Materiál: drevo a kartón

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice a puzzle
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.