Prevliekačka Farma

Neohodnotené
Značka: Janod

Drevená prevliekačka určená pre deti od 2 rokov. Deti si pri navliekaní postavičiek na šnúrku zdokonaľujú jemnú motoriku. Pri navliekaní sa tiež učia farby a pomenúvajú zvieratká. Jednotlivé dieliky je možné použiť aj pre iných hrách, napr. pri Janod drevenej stavebnici. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: J05315
€17,99
Prevliekačka Farma
Neohodnotené
Značka: Janod
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 39€
Garancia kvality
Garancia kvality
Na všetky naše produkty
Rodinný servis a podpora
Rodinný servis a podpora
Pre každého zákazníka
Starostlivo vybrané produkt
Starostlivo vybrané
Ponúkame len to najlepšie

Navleč si na bielu šnúrku celú farmu. Začni veľkým traktorom, za ním ide chlapec a dievča, ktorí majú na farme zvieratká - kravičku, koníka, prasiatko, ovečku, barana, kačičku, sliepočku a samozrejme psíka, ktorý zvieratká stráži a večer zaháňa z lúky na farmu. Balenie obsahuje 11 drevených tvarov na navliekanie a 2 šnúrky.

Vhodné pre deti: od 2 rokov
Veľkosť traktora pre predstavu: 6,6 x 2 x 5,5 cm 

Materiál: drevo a textil

 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické a drevené
Záruka: 2 roky

Janod je popredná francúzska značka založená v roku 1970 pánom Louisom Janodom, zameraná na výrobu kreatívnych drevených hračiek, hier a stavebníc pre deti už od 1 roku. Poslaním tejto značky je byť tým najlepším spoločníkom pre Vaše deti. Janod hračky svojim edukačným charakterom pomáhajú deťom preskúmať dnešný svet a pripraviť sa na zajtrajšok. Deti sa pri zábave s hračkami učia, bez toho aby si to všimli. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby celej rodine poskytli spoločné chvíle plné zdieľania a objavovania nového. Značka sa rýchlo prispôsobuje potrebám a očakávaniam detí a zároveň oslovuje rodičov svojou kvalitou a netradičným dizajnom.